Visā pasaulē gan sievietes, gan vīrieši novērtē augstas kvalitātes, dabīgus un efektīvus ādas kopšanas produktus, kas ražoti videi draudzīgā vidē un ievērojot augstus ētikas standartus.

Repêchage®ir profesionāls ASV ādas kopšanas zīmols, kas apvieno izcilās jūras aļģu skaistuma priekšrocības un labākās dabīgās sastāvdaļas, ko var piedāvāt zeme.  Jūras aļģes satur spēcīgu sastāvdaļu koncentrāciju, tajā skaitā 12 vitamīnus un minerālvielas, 42 mikroelementus un 18 aminoskābes, kas palīdz ādai izskatīties un justies veselīgai, mitrinātai, atjaunotai un starojošai.  Izmantojot jūras aļģu priekšrocības, Repêchage®ir izstrādājis ādas kopšanas produktus un procedūras visiem ādas tipiem un stāvokļiem, tajā skaitā akne, paaugstinātas jūtības un rozācijas gan profesionālai lietošanai, gan ikdienas lietošanai mājās.

Repêchage® nozīmē "glābt", "dot otru iespēju", un Repêchage® ādas kopšanas līdzekļi ir otrā iespēja gan skaistai un veselīgai ādai, gan jūsu atslēdziņa veiksmīgam biznesam. Mēs lepojamies ar to, ka Repêchage® kosmētika ir pieejama premium-klases salonos, spa un profesionālajās ādas kopšanas un medicīnas iestādēs vairāk kā 40 pasaules valstīs. Repêchage® produkti ir atpazīstami un apbalvoti arī pasaules žurnālos un attiecīgajos konkursos.

KĀPĒC REPÊCHAGE?

  • Repêchage® pamatā ir virkne ar pētījumiem, kas veikti zīmola 40 gadu pastāvēšanas laikā, kā arī tās dibinātājas un vadītājas kosmetoloģes Lydia Sarfati tikpat ilgā pieredze;
  • Repêchage® kontrolē visu ķēdi no jūras aļģu ieguves pie Bretaņas piekrastes Francijā un pie Mainas krasta ASV, lai ražotu jūras aļģu filtrātus un produktus ar patentētu metodi izmantojot ISO 9001 sertificētas iekārtas rūpnīca Secaucus pilsētā, Ņūdžersijā, līdz iepakošanai un pārdošanai, nodrošinot visaugstāko kvalitāti katrā ķēdes posmā;
  • Repêchage® produkti tiek ražoti tikai no dabīgām sastāvdaļām un izejvielām izmantojot augstus ētikas standartus – tie nesatur parabēnus, neizraisa alerģiskas reakcijas un nav testēti uz dzīvniekiem. Jo tīrāka un dabīgāka ir izejviela, jo labāk āda spēj absorbēt no tās nepieciešamās uzturvielas. Dabiskajos ādas kopšanas līdzekļos aktīvo vielu koncentrācija ir lielāka, tādējādi nodrošinot labāku rezultātu ādas šūnu atjaunošanā, hidratācijā un aizsardzības procesos;
  • Repêchage® ir izstrādājis unikālus iepakojumu risinājumus, kas ir efektīvi un ērti gan klientiem, gan kosmētiķiem - visi procedūrai nepieciešamie daudzumi ir iepriekš izmērīti un iepakoti atsevišķi, lai nodrošinātu higiēnu, ērtu apstrādi un kvalitatīvu rezultātu katru reizi, kā arī efektīvu izejmateriālu uzskaiti salonam;
  • Repêchage® ir uzticams partneris, kas sniedz visaptverošas produktu apmācības un konsultācijas, lai veicinātu veiksmīgu sadarbību;
  • Repêchage® attīsta un pilnveido savus produktus nepārtraukti, un tas ļauj jūsu klientiem pastāvīgi saņemt kopšanas līdzekļus, kas ir balstīti uz jaunākajiem pētījumiem un tendencēm kosmetoloģijas nozarē.

Laipni lūgti Repêchage®skaistuma pasaulē!

REPÊCHAGE JŪRAS Aļģes

LAMINARIA DIGITATA

A brown seaweed found in the upper intertidal and shallow subtidal marine environments. This EcoCert seaweed is a.natural source of 12 vitamins including B12, C, E, K and Beta Carotene, 18 amino acids, and 42 trace elements. 

CODIUM FRAGILE SUBSP. ATLANTICUM (formerly referred to as CODIUM TOMENTOSUM)

A green seaweed anchored to rocks from 1 cm to many meters in size found in the intertidal to shallow subtidal marine environments with branched cylindrical fronds. It helps skin appear smoother and softer.

 ASCOPHYLLUM NODOSUM

A brown seaweed, which thrives in the upper intertidal and shallow subtidal marine environments in the North Atlantic Ocean. It is rich in vitamins, minerals, and amino acid, fucoidan and alginic acid.

ULVA COMPRESSA (formerly referred to as ENTEROMORPHA COMPRESSA)

Green sheet and tubular seaweed that helps skin feel more soothed.

 AHNFELTIA PLICATA (formerly referred to as AHNFELTIA CONCINNA)

A red marine algae from the coast of the Hawaiian Islands. Helps skin feel soft and smooth.

 ULVA LACTUCA

A green seaweed found in the intertidal and shallow subtidal marine environments all over the world.  A source of marine elastin and Aosine, an enzyme.  Helps make skin appear more luminous.

 SACCHARINA LATISSIMA (formerly referred to as LAMINARIA SACCHARINA)

A brown seaweed found in the shallow subtidal cold water environments in the Atlantic and Pacific Oceans,  which is rich in all the vitamins, minerals, trace elements, amino acids and alginic acid.

 FUCUS VESICULOSUS


PORPHYRIDIUM SSP. - MICRO ALGA

A red, unicellular seaweed that’s high in essential fatty acids as well as Vitamins B and C.

LITHOTHAMNIUM CALCAREUM

A red alga whose main feature is the formation of calcium carbonate precipitate in its cell walls.

PELVETIA CANALICULATA

A brown algae found attached to rocks of the upper intertidal rocky shores in the eastern Atlantic Ocean.

SPIRULINA SSP.

A type of cyanobacteria (also know as blue-green algae), which is free floating and forms mats in aquatic environments.  It contains very high levels of protein. It is also a leading source of natural carotene, Vitamin E, Zinc, phycobiliproteins and essential amino acids.
0
© 2019 Revive Baltic SIA
Reģ.Nr. 40203140066
Cēsu iela 5 - 7, Rīga, LV-1012, Latvija
+371 2669 1010               

 .