KLIENTIEM

Pierakstīties uz Repêchage procedūrām un nopirkt līdzekļus mājas kopšanai var:

  1. Baltic Beach Hotel & SPA Jūras iela 23/25, Jūrmala
  2. "Skinique RigaSkolas ielā 2, Rīga

SALONIEM, SPA UN KOSMETOLOGIEM

Par sadarbības iespējam lūdzu zvanīt +371 2669 1010 vai rakstīt uz e-pastu: [email protected]

REPÊCHAGE procedūras


Four Layer Facial® - Četru slāņu sejas procedūra (Visiem ādas tipiem)

"The Four Layer Facial is the best facial of the century." (Šī gadsimta labākā sejas procedūra!) — Cosmopolitan, UK

Šī ir mūsu vislabāk pazīstamā sejas kopšanas procedūra. 

Piedzīvo slāni pēc slāņa tīras, svaigas Eiropas un amerikāņu jūras aļģes, kas palīdzēs tonizēt, dziļi attīrīt un nostiprināt ādu. Baudi vēsu jūras aļģu masku, kam seko minerāliem bagātināta termiskā maska, kas ļaus pilnībā relaksēties un iegūt WOW rezultātus. 

Āda ir svaigāka, tīrāka un jaunāka. 

Katram procedūras posmam ir vienreizējas devas preparāts, kurš tiek atvērts un pielietots procedūras veikšanas laikā.Repêchage Hydra Dew® Express Lift Moisture Mask with Argireline®* hexapeptide

Sejas kopšanas procedūra palīdz ādai būt luminiscējošākai. Codium Fragile jūrasaļģes palīdz nodrošināt ādas mitrināšanu. Waterlily, Palmitoyl Proline un Wilowherb ekstrakti palīdz izlīdzināt un mīkstināt ādu. Saulespuķu, sezama un mandeļu ēteriskās eļļas darbojas, lai palīdzētu nodrošināt papildus mitrināšanu,savukārt Bearberry palīdz izlīdzināt nevienmērīgo ādas toni un iegūtu spilgtāku sejas krāsu.

Katram procedūras posmam ir vienreizējas devas preparāts, kurš tiek atvērts un pielietots procedūras veikšanas laikā.

* Argireline ir acetilheksapeptida de-3 preču zīme, kas pieder Lipotec S.A.

The Repêchage® Seaweed Treatment Mask®

"Jūras aļģu sejas kopšanas maska" ir ekspress biļete pie tīras un veselīgas ādas. Jūs iegūsiet ādas nomierinošo masāžu ar mūsu multivitamīnu C-Serum®, kam sekos tikko sajaukta svaiga jūras aļģu maska. Šī dzesējošā un nomierinošā procedūra palīdzes mitrināt ādu, vienlaikus uzlabojot ādas toni. Ideāli kā individuāla sejas kopšanas procedūra vai kombinācijā ar pīlingiem.

Ieteicama visu ādas tipu mitrināšanai.

Katram procedūras posmam ir vienreizējas devas preparāts, kurš tiek atvērts un pielietots procedūras veikšanas laikā.Repêchage® Hydra Medic® Facial*

HYDRA MEDIC® FACIAL – Problemātiskās ādas kopšana ar dezinkrustējošo masku

“Man viedoklis – tā ir augstāka pilotāža starp dezinkrustējošām procedūrām,” - Dr. Joel Gerson, Ph.D., Allied Health Science

Nodrošiniet saviem klientiem otro iespēju izskatīties vislabāk! Šī profesionālā sejas ārstēšana dziļi attīra ādu un palīdz kontrolēt taukainas problemātiskas ādas izskatu bez ādas susināšanas, nodrošinot mitruma līmeņa uzturēšami, lai āda izskatās maiga un gluda. Šī dziļa attīroša un izlīdzinoša procedūra atstāj ādu ar atjaunotu svaiguma izskatu.

Izmanto un apstiprina ādas speciālisti un licencēti estētikas speciālisti.

* Hydra Medic® produkti nav domāti  jebkādu slimību ārstēšanai, diagnosticēšanai vai novēršanai.The Repêchage® Biolight® Miracle Facial with Glyco-Sea® Peel

Procedūra ir balstīta uz daudz-dimensionālu pieeju, lai āda izskatītos gaišāka un gludāka. Pateicoties jaunākajām izgaismojošajām sastāvdaļām un novatoriskai jūras biotehnoloģijai, Repêchage® Biolight® Miracle Facial® palīdz samazināt tumšu plankumu un hiperpigmentācijas parādīšanos, kā arī saglabāt sejas ādas līdzsvaru. Šī sejas kopšanas procedūra ir efektīvs instruments izcilo rezultātu panākšanā.

Katram procedūras posmam ir vienreizējas devas preparāts, kurš tiek atvērts un pielietots procedūras veikšanas laikā.

* Saules apdeguma brīdinājums


Repêchage® Hydra 4® Red-Out® Facial with Ani-Oxidants

Šī sejas kopšanas procedūra ir izstrādāta pamatojoties uz jaunākiem pētījumiem, lai palīdzētu nomierināt jutīgās ādas izskatu. Vitamīnu, minerālvielu, mikroelementu, aminoskābju un antioksidantu kompleksi jūras aļģēs rada ideālu vidi jutīgai ādai.

Katram procedūras posmam ir vienreizējas devas preparāts, kurš tiek atvērts un pielietots procedūras veikšanas laikā.The Repêchage® Vita Cura® 5 Phase Firming Facial

Vita Cura® 5 fāzu nostiprinošs sejas procedūra ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu atjaunot ādas virsmu un tonizēt to. Enzimatiskais mikropīlings* palīdz dabūt vienmērīgāku sejas krāsu. Divas masāžas un vēsā Spirulinas jūras aļģu maska ar Pentapeptidu palīdz nostiprināt ādu. Pedējā solī āda tiek apstrādāta ar Vita Cura® Opti lift® serumu.

Katrs sejas posms ir vienreizējas devas preparāts, kurš tiek atvērts un tiek lietots lietošanas laikā.

* Saules apdeguma brīdinājumsThe FUSION™ Express Bar and SPA Masks

Maskas ir speciāli izstrādātas, lai uzlabotu un stimulētu sajūtas, nodrošinot efektīvus, nomierinošus un līdzsvarojošus rezultātus.

Fusion Pumpkinfina - maska ar multivitamīniem.

Fusion Chocofina - mitrinoša maska.

Fusion Matchafina - attīroša maska.

Fusion Berryfina - balinoša maska.The Repêchage® Lamina Lift™ Mask

Lamina Lift ™ maska ir nomierinoša un vēsinoša procedūra, perfekta profesionālā neausta materiāla maska, kas dod uzreiz pamanāmus rezultātus - neatkarīgi no tā, vai tā ir patstāvīga sejas procedūra, papildinājums citiem pakalpojumiem vai klīnisko pakalpojumu papildinājums, piemēram, ķīmiskie pīlingi, mikrodermabrāzija, lāzers un depilācija. Piesūcināta ar 12 vitamīniem, 18 aminoskābēm un 42 mikroelementiem un minerālvielām bagātu jūras aļģu ekstraktu, oranža ūdens un alvejas ekstraktu, šī ērta maska visu padara mazāk nekā 10 minūtēs, palīdzot ādai izskatīties gaišākai un mitrinātai un radītu atsvaidzinošo un mirdzošo sejas krāsu.The Repêchage® Opti -Firm® Eye Contour Treatment

Profesionāls ārstēšanas līdzeklis, kas balstīts uz jaunākajiem sasniegumiem ādas kopšanā un sastāvdaļām, kas palīdz mazināt tumšo loku redzamību, pietūkumu un grumbas.

Katram procedūras posmam ir vienreizējas devas preparāts, kurš tiek atvērts un pielietots procedūras veikšanas laikā.Repêchage® Biolight® Luminex Mask

Repêchage® Biolight® Luminex maska ir pilnīgi jauna koncepcija profesionālām sejas procedūrām. Stiprināta ar glikolskābi (AHA), augļu skābi, Laminaria Digitata jūras aļģu filtrātu un citiem augu izcelsmes līdzekļiem, šī maska palīdz samazināt smalkas grumbiņas, nogludinot sausu ādu, atstājot to spožu un mirdzošu. Kaolīna māls palīdz dziļi attīrīt ādu un samazināt lieko tauku izdalīšanos, lai jebkurā laikā āda izskatītos starojošā un nevainojama.

Grezna, krēmveida maska ir 15 minūšu ekspress procedūra, ko var piedāvāt gan atsevišķi, gan pievienot citiem Repêchage pakalpojumiem.

* Saules apdeguma brīdinājums


0
© 2019 Revive Baltic SIA
Reģ.Nr. 40203140066
Cēsu iela 5 - 7, Rīga, LV-1012, Latvija
+371 2669 1010               

 .